Кримінально-виконавче право
України: Підручник для студентів юри-К 82дичних
спеціальностей вищих навчальних закладів/За ред. проф. А X. Степанюка. - X.: Право, 2006. - 256 с.
Видання навчального посібника "Кримінально-виконавче право України" (Загальна та Особлива частини) зумовлено потребою викладання цієї галузі права в якісно нових соціально-політичних, економічних і правових умовах, що склалися в Україні після 1991 р.
Підручник складається з Загальної і Особливої частин. У Загальній частині розкривається історія розвитку кримінально-виконавчого законодавства, висвітлюється питання правового регулювання у виконанні покарань! застосуванні заходів виховного впливу, характеризуються кримінально-правові відносини і правове становище засуджених. В Особливій частині підручника йдеться про порядок і умови виконання і відбування таких видів кримінального покарання, як позбавлення волі, виправні роботи без позбавлення волі, направлення до дисциплінарного батальйону та ін; Для студентів,аспірантів і викладачів вищих юридичних навчальних закладів.
Курс кримінально-виконавчого права України: К93 Загальна та Особлива частини: Навч. посіб. / О.М. Джужа, В.О. Корчинський, С.Я. Фаренюк, |В.Б. Василець|; За заг. ред. О.М. Джужи. — К: Юрінком Інтер, 2000. — 304 с. У навчальному посібнику на підставі діючих норм, практики виконання покарань, вжиття заходів виховного впливу, нових теоретичних підходів, а також з урахуванням змін і доповнень чинного законодавства розглядаються проблеми Загальної та Особливої частин кримінально-виконавчого права країни. Розрахований на студентів, слухачів та курсантів, викладачів \ спеціальних юридичних вищих да середніх навчальних закладів, ; науковців і практичних працівників системи виконання покарань.
Мета пропонованого курсу лекцій з дисципліни "Кримінально-виконавче право України" — допомогти студентам при засвоєнні теоретичного навчального матеріалу: ознайомити з основними правовими інститутами, що регулюють процес виконання кримінальних покарань в Україні, а також з організацією діяльності та структурою органів держави, на які покладено виконання вироків судів до кримінальних покарань.